Przejdź do treści

Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki

Projekt plastyczny wraz z ilustracjami, skład i łamanie książki Doroty Kassjanowicz, Wydawnictwo Alegoria, 2014.

Ilustracje: Beata Kulesza-Damaziak. 
Studio Karandasz było partnerem strategicznym publikacji

Wywiad z Dorotą Kassjanowicz o tym, jak powstaje książka i o zespole „pisarsko-ilustratorskim"na wortalu Biblioteczka Malucha: O sukcesie, wyobraźni i sawannie.

Wywiad z autorką i ilustratorką w telewizji Express Silesia: TVS.

Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki	Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki	Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki	Zamieszanie na sawannie, czyli dlaczego zwierz dziki łyka batoniki

Książka i jej ilustracje zyskały wiele pozytywnych recenzji. Oto kilka z nich: Struś to mistrzostwo świata... (Pisaninka) Ilustracje skradły serce...” (Zapiszki-Fiszki) „Dopracowana pod względem graficznym książeczka” (Biblioteczka Malucha) „Pięknie zilustrowana historia” (FiKa Szczecin) „Humorystycznie zilustrowana opowieść” (Księgarnia Luna) „Pozycja, którą można polecić każdemu” (Dobra Mama) Wideorelacja (Dzieciaki-Testują.pl) „Ilustracje są dodatkiem” (Rękoczyn) Książka ma swój profil na Facebooku: Zamieszanie na sawannie. Zostały tam opublikowane zdjęcia ze spotkań autorki i ilustratorki z dziećmi szkół i przedszkoli oraz wydarzenia związane z książką.